fbpx

Kampaaniad

Veeda päev kahes spaakeskuses!

Veelgi rohkem SPAAD Noorus SPA Inn’i külalistele!

Valige oma puhkuseks argipäevad (P-N) 1.06.20 – 31.12.20 perioodil.
Ning saate külastada meie suurt Noorus SPA hoteli veekeskust

TASUTA!

Võtke erivõimalust kinni, kuna hetkel hinnad majutusele algavad 45€ kahele!

SPA-KESKUS

Charcot dušš, 15 min

Ajaga kontrollitud klassikaline hüdroteraapia liik, mida kasutatakse vereringe parandamiseks ja organismi immuunkaitse tugevdamiseks. Charcot duši toimet võib võrrelda refleksteraapiaga: organismis hakkavad toimetama regeneratsiooni ja noorendamise mehhanismid. Kehale mõjub kuum ja siis külm vesi, sooned vaheldumisi laienevad ja kitsenevad. Veejugade ülitugev rõhk tagab massaaži toime erinevatele keha piirkondadele.

Hind: 12€
Kehtib kuni: 30.11.2020

Näohooldus mudamaskiga, 45 min

Protseduur algab näopuhastusest, piilingust, kergest lõdvestavast massaažist ja ravimudamaskist, mis mõjub imeliselt näonahale. Maski koostisesse kuuluvad mikroelemendid puhastavad, niisutavad ja küllastavad naha vitamiinidega, mis tagab rakkude uuenemise tehes naha pehmeks ja elastseks.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 30.11.2020

Šokolaadi kehamähis, 60 min

Hooldus algab toniseriva kehakoorimisega, mis võitleb efektiivselt rakuvananemisega. Järgneb mineraali- ja antioksüdandirikas šokolaadimähis hoolitseb silueti eest, vähendab „apelsinikoore“ efekti, modelleerib figuuri, pinguldab nahka, tehes selle eriti siidiseks. Protseduuri lõpus kantakse massaažiliigutustega kehale niisutuskreem, mis parandab naha elastsust ning jätab nahale ahvatleva aroomi. Kakao soodustab ka endorfiinide „õnnemolekulide“ tootmist, mis stimuleerivad meeli, vähendavad pingeid ja annavad heaolutunde.

Hoolitsuse erihind: 44€
Kehtib kuni: 30.11.2020

BRONEERI