fbpx

Meie hotellid

Liivarand

Maalilisest vaid 100 meetri kaugusel asuv Liivarand Hotel kutsub Teid veetma meeldivat puhkust Soome lahe ääres Narva-Jõesuu kuurortlinnas. Külaliste kasutuses on 70 mugavat hotellituba viies kategoorias: Standard tuba kahele (ühe või kahe eraldi voodiga), peretuba, Superior tuba ning Junior Suite ja Suite toad.

Aastakümneid on hotell võtnud vastu külalisi pakkudes rõõmu oma külalislahkuse ja koduse õhkkonnaga. 2017.a suuremahulise renoveerimise tulemusena on hotell oma välimust osaliselt muutnud ning uus sisekujundus on teinud hotelli kaasaegsemaks ja mugavamaks. Siiski, muutumatuks on jäänud meeleolu, mida kingib Liivarand. Narva-Jõesuu suvepuhkuse unustamatud mälestused on männimets, soe päikeseline suvi, meri ja õnnelik perekond.

Noorus SPA Hotel

130 aastat tagasi tekkis Narva- Jõesuusse maaliline kuurortlinn. See on olnud meelispuhkepaigaks paljudele külalistele ennekõike St. Peterburgist ja Skandinaaviast. Narva- Jõesuu elas oma kuurortlinna hiilgeaegu 1930-ndatel aastatel, mil teda hüüti Scandinavian Riviera-ks. Puhkust pidama tulnud arstid, teadlased, kunstnikud, ärimehed ja poliitikud nautisid siinset kaunist liivaranda ning tervistavat õhku, mis tekib männimetsa ja mereõhu koosmõjul. Lisaks loodusele täiustasid külalise puhkust linna hästikujundatud tänavad, omanäoline arhitektuur, kohvikud ja tantsuõhtud. Kaasaegse arhitektuuri ja 114 numbritoaga spaahotell asub liivaranna ääres, 210 km kaugusel Tallinnast ja 175 km kaugusel St. Peterburgist. See on puhkusekohaks väärikale kliendile, kes saab siin olles tunda lõputut noorust ja rahulolu. Siit leiab külaline sobilikud teenused, hubasuse ja kvaliteedi kõiges, mis ta alati Noorus SPA Hotel`i tagasi toob.

BRONEERI